Pagero AB świadczy usługi w zakresie zamówień i faktur elektronicznych, które pomagają przedsiębiorcom usprawnić transakcje w całym procesie od zamówienia do płatności. Ponad 20 tysięcy klientów w 50 krajach korzysta z usług Pagero. Dzięki umowom roamingowym Pagero dociera do ponad 1 400 000 spółek i organizacji na całym świecie. Pagero działa według standardów Peppol.


Prezes fińskiego oddziału Pagero, Toni Pihamaa: "Faktura elektroniczna staje się coraz popularniejsza w Polsce. Na przykład, cały sektor publiczny przechodzi na fakturowanie elektroniczne w roku 2018, co będzie miało wpływ na dostawców. Pagero jest bezpieczną opcją dla przedsiębiorstw, które zastanawiają się nad inwestycją w system e-fakturowania. Jesteśmy znani z tego, że nasze usługi są dostosowane do potrzeb klienta. Oferujemy rozwiązania dla spółek niezależnie od wielkości.”

O ofercie Pagero AB znajdują się produkty dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw.
Więcej informacji znajduje się na stronie dostawcy>>

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Newsletter

Bądź na bieżąco z kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o webinariach, szkoleniach, konferencjach i nowościach z branży.

Klikając "zapisz się" wyrażasz zgodę na otrzymywanie od Fundacji GS1 Polska, informacji handlowych drogą elektroniczną. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i  może zostać cofnięte. Klauzula obowiązku informacyjnego

Nasi partnerzy

ELECTRONIC DATA TRANSFER (EDT)
Pagero
Comarch S.A
FSEnet
Markant AG
Infinite sp. z o.o.
Instytut Logistyki i Magazynowania
WiseBase Sp. z o. o.
HIT - Kody Kreskowe Sp.J.
HADATAP Sp. z o.o.
Brandbank (Poland) Sp. z o.o.
Optidata Sp. z o.o.
JANTAR Sp. z o.o.
IBCS POLAND Sp. z o.o.
EDISON S.A.
Data Consult Sp. z o.o.
Data Interchange Sp. z o.o.

Ta strona używa cookies.