GS1 to standardy komunikacyjne, więc rzecz będzie o komunikacji, choć z innej perspektywy. Budda mawiał, że nie uczysz się, gdy twoje usta są otwarte. Współczesna edukacja kładzie nacisk na formułowanie przekazu, mniej koncentrując się na drugiej, równie ważnej umiejętności komunikacyjnej – słuchaniu. Przeciętna osoba wypowiada około 225 słów na minutę, ale jesteśmy w stanie słuchać aż do 500 słów na minutę, co oznacza, że nasze umysły wypełniają pozostałe 275 słów.

W tym wydaniu „Kodu Eksperta” wsłuchaliśmy się w głosy ekspertów – firm, które wdrożyły standardy GS1 i opisują swoje doświadczenia i efekty implementacji. Są to zwycięzcy konkursu Kod Innowacji, realizowanego przez naszą organizację po raz pierwszy. Wysłuchaliśmy również prognoz firmy Jantar, wdrażającej systemy samoobsługowe w sklepach detalicznych. Czy czekają nas sklepy bez obsługi? A może to już ma miejsce? Jeśli tak, to jak się sprawdza? Na te i inne pytania znajdą Państwo odpowiedzi w wywiadzie z Patrycją Targosz... Czytaj więcej w najnowszym numerze Kodu Eksperta!

Kliknij i pobierz

Newsletter

Bądź na bieżąco z kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o webinariach, szkoleniach, konferencjach i nowościach z branży.

Klikając "zapisz się" wyrażasz zgodę na otrzymywanie od Fundacji GS1 Polska, informacji handlowych drogą elektroniczną. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i  może zostać cofnięte. Klauzula obowiązku informacyjnego

Nasi partnerzy

ELECTRONIC DATA TRANSFER (EDT)
Pagero
Comarch S.A
FSEnet
Markant AG
Infinite sp. z o.o.
Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Logistyki i Magazynowania
WiseBase Sp. z o. o.
HIT - Kody Kreskowe Sp.J.
HADATAP Sp. z o.o.
Brandbank (Poland) Sp. z o.o.
Optidata Sp. z o.o.
JANTAR Sp. z o.o.
IBCS POLAND Sp. z o.o.
EDISON S.A.
Data Consult Sp. z o.o.
Data Interchange Sp. z o.o.

Ta strona używa cookies.