Żyjemy w świecie cyfrowym, opanowanym przez technologię. Ponad połowa planety używa Internetu, około 5 miliardów smartfonów jest obecnie w użyciu, a 10 najbardziej pożądanych umiejętności na LinkedIn dotyczy świata technologii. Według koncepcji Marshalla McLuhana technologia jest niczym siły natury, dając człowiekowi środowisko do życia. I tak jak nie potrafimy w pełni zapanować nad naturą, tak nie kontrolujemy całkowicie technologii, chociaż sami ją tworzymy.

W tym numerze „Kodu Eksperta” skupiamy się na współpracy i sposobach odnajdywania się w rzeczywistości, w której rozmywają się granice hierarchiczne, branżowe i komunikacyjne. Czy komunikacja B2B różni się jeszcze od B2C? Motywem przewodnim tego wydania jest wpływ cyfrowej transformacji na biznes i jego wykorzystanie. Znajdą Państwo tutaj przegląd najnowszych trendów w sektorze retail, z komentarzami ekspertów Carrefour i GS1 na temat wdrożenia systemu GDSN, dzięki któremu dostawcy sieci Carrefour osiągnęli odpowiednio 384 tys. i 1,7 mln złotych oszczędności w skali rocznej!

Kliknij i pobierz

Newsletter

Bądź na bieżąco z kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o webinariach, szkoleniach, konferencjach i nowościach z branży.

Klikając "zapisz się" wyrażasz zgodę na otrzymywanie od Fundacji GS1 Polska, informacji handlowych drogą elektroniczną. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i  może zostać cofnięte. Klauzula obowiązku informacyjnego

Nasi partnerzy

ELECTRONIC DATA TRANSFER (EDT)
Pagero
Comarch S.A
FSEnet
Markant AG
Infinite sp. z o.o.
Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Logistyki i Magazynowania
WiseBase Sp. z o. o.
HIT - Kody Kreskowe Sp.J.
HADATAP Sp. z o.o.
Brandbank (Poland) Sp. z o.o.
Optidata Sp. z o.o.
JANTAR Sp. z o.o.
IBCS POLAND Sp. z o.o.
EDISON S.A.
Data Consult Sp. z o.o.
Data Interchange Sp. z o.o.

Ta strona używa cookies.