SHOES without numbers.24635428XXLarge

W 2018 i 2019 r. Federacja Rosyjska wprowadziła trzy rezolucje (uchwały) wymagające nowego systemu identyfikacji produktów w celu zapewnienia „identyfikowalności chroniącej interesy rządu, biznesu i konsumentów”. Przygotowaliśmy dokument, który ma na celu opisanie wymagań nowego systemu.

Harmonogram i informacje oparte są na przepisach Federacji Rosyjskiej i dokumentach z wytycznymi, ale system identyfikacji i śledzenia produktów jest przyjmowany przez wszystkie kraje Eurazjatyckiej Unii Gospodarczej: Rosję, Kazachstan, Białoruś, Armenię i Kirgistan. Obecnie nie istnieją plany ani przepisy dla krajów innych niż Rosja, jednak wydaje się, że wymagania systemowe będą takie same dla wszystkich krajów EUG. Należy pamiętać, że harmonogram i wymagania opisane w niniejszym dokumencie są zgodne z naszą aktualną wiedzą, ale mogą się zmieniać w niektórych sektorach, ponieważ korekty są dokonywane na podstawie wyników programów pilotażowych sponsorowanych przez rząd. Nie są to ostateczne wytyczne dla wszystkich sektorów.

Kliknij i pobierz pełen dokument

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami:

Hanna Walczak
Ekspertka ds. wdrożeń standardów GS1

 

 

Newsletter

Bądź na bieżąco z kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o webinariach, szkoleniach, konferencjach i nowościach z branży.

Klikając "zapisz się" wyrażasz zgodę na otrzymywanie od Fundacji GS1 Polska, informacji handlowych drogą elektroniczną. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i  może zostać cofnięte. Klauzula obowiązku informacyjnego

Nasi partnerzy

ELECTRONIC DATA TRANSFER (EDT)
Pagero
Comarch S.A
FSEnet
Markant AG
Infinite sp. z o.o.
Instytut Logistyki i Magazynowania
WiseBase Sp. z o. o.
HIT - Kody Kreskowe Sp.J.
HADATAP Sp. z o.o.
Brandbank (Poland) Sp. z o.o.
Optidata Sp. z o.o.
JANTAR Sp. z o.o.
IBCS POLAND Sp. z o.o.
EDISON S.A.
Data Consult Sp. z o.o.
Data Interchange Sp. z o.o.

Ta strona używa cookies.