W 2018 i 2019 r. Federacja Rosyjska wprowadziła trzy rezolucje (uchwały) wymagające nowego systemu identyfikacji produktów w celu zapewnienia „identyfikowalności chroniącej interesy rządu, biznesu i konsumentów”. Przygotowaliśmy dokument, który ma na celu opisanie wymagań nowego systemu.

Harmonogram i informacje oparte są na przepisach Federacji Rosyjskiej i dokumentach z wytycznymi, ale system identyfikacji i śledzenia produktów jest przyjmowany przez wszystkie kraje Eurazjatyckiej Unii Gospodarczej: Rosję, Kazachstan, Białoruś, Armenię i Kirgistan. Obecnie nie istnieją plany ani przepisy dla krajów innych niż Rosja, jednak wydaje się, że wymagania systemowe będą takie same dla wszystkich krajów EUG. Należy pamiętać, że harmonogram i wymagania opisane w niniejszym dokumencie są zgodne z naszą aktualną wiedzą, ale mogą się zmieniać w niektórych sektorach, ponieważ korekty są dokonywane na podstawie wyników programów pilotażowych sponsorowanych przez rząd. Nie są to ostateczne wytyczne dla wszystkich sektorów.

Kliknij i pobierz pełen dokument

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami:

Hanna Walczak
Menedżer ds. wdrożeń standardów GS1

 

 

Newsletter

Bądź na bieżąco z kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o webinariach, szkoleniach, konferencjach i nowościach z branży.

Klikając "zapisz się" wyrażasz zgodę na otrzymywanie od GS1 Polska informacji marketingowych drogą elektroniczną. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i  może zostać cofnięte. Klauzula obowiązku informacyjnego

Nasi partnerzy

A2 Customer Care sp. z o.o.
Publicis Commerce
DiCentral Gmbh
Checkpoint Systems (CEE) Sp. z o.o.
Gama System Polska Sp. z o.o.
Zebra Technologies Corporation
Talkin’Things
Sente
SoftwareStudio
Logopak East Sp. z o.o.
Kreski Sp.J. Piotr Gałecki Łukasz Gałecki
ELECTRONIC DATA TRANSFER (EDT)
Pagero
Comarch S.A
Syndigo
Markant AG
Infinite sp. z o.o.
Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Logistyki i Magazynowania
HIT - Kody Kreskowe Sp.J.
HADATAP Sp. z o.o.
Brandbank (Poland) Sp. z o.o.
Optidata Sp. z o.o.
JANTAR Sp. z o.o.
IBCS POLAND Sp. z o.o.
EDISON S.A.
DataConsult S.A.
Data Interchange Sp. z o.o.

Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych, funkcjonalnych. Dowiedz się więcej tutaj