Kody kreskowe - GS1 Polska

Kod kreskowy, widziany najczęściej na opakowaniach detalicznych, to symbol współczesnego języka biznesu, obejmującego jednolite opisy i zasady kodowania, reguły interpretacyjne i sprzętowe. Kod kreskowy to jednak tylko pierwszy krok w kierunku zapewnienia swobodnego przepływu towarów i informacji w globalnej gospodarce. Następne kroki prowadzą do automatycznego gromadzenia danych w magazynie oraz wymiany danych i elektronicznych dokumentów pomiędzy partnerami łańcucha dostaw. Sprawna wymiana informacji wymaga zastosowania wspólnych standardów i wytycznych, uzgodnionych na poziomie międzynarodowym. Podczas gwałtownego rozwoju technologii przyjęte uzgodnienia muszą funkcjonować niezależnie od stosowanych rozwiązań technicznych i nie mogą ograniczać dalszych innowacji. Odpowiedzią na te wyzwania jest System GS1, którego standardy i rozwiązania budują globalny język biznesu. Najpopularniejszymi rozwiązaniami są kody LEI, EAN oraz etykiety logistyczne, generujące naszym klientom najwięcej korzyści.

Powrót do listy dostawców

HADATAP Sp. z o.o.

HADATAP Sp. z o.o.
Partner
Zgodny z GS1

O Dostawcy

Nasza specjalność to usprawnianie procesów produkcyjnych, logistycznych i biznesowych z zastosowaniem zaawansowanych rozwiązań informatycznych, w tym technik automatycznej, zdalnej identyfikacji osób, przedmiotów i towarów (RFID).

Jesteśmy aktywnym integratorem, potrafiącym wymiernie pomóc w realizacji zaplanowanego zwrotu z inwestycji.

Stosujemy oprogramowanie znanych firm światowych oraz własne, dedykowane dla konkretnego środowiska biznesowego.

Dostarczamy również hardware niezbędny do realizacji powierzonych nam zadań, a tam gdzie to możliwe staramy się wykorzystać już istniejącą infrastrukturę.

Całość rozwiązań obejmujemy serwisem.

Nasze kompetencje to przede wszystkim wiedza praktyczna z zakresu większości funkcjonujących systemów ERP oraz duże doświadczenie w rozwiązywaniu problemów tkwiących w procesach logistycznych produkcji i magazynowania.

Produkty zgodne z GS1

Nowoczesny łańcuch dostaw – standardy EPC Global Porozumienie pomiędzy ogniwami łańcucha dostaw to podstawa upraszczania i odchudzania procesów biznesowych. Standardy EPCglobal zastosowane w naszych systemach RFID, dedykowanych dla łańcucha dostaw zapewniają lepszą współpracę i bieżącą informację o operacjach dla uprawnionych podmiotów.

CATRIS – zarządzanie majątkiem CATRIS (Company Asset Tracking Radio Identification System) to standardowy mobilny system do szybkiego sporządzania inwentaryzacji środków trwałych w dowolnie wybranej lokalizacji przedsiębiorstwa oraz śledzenia i ochrony wartościowego sprzętu.

PRORIS – przejrzystość produkcji w toku PRORIS (PROduction Radio Identification System) to system do bezobsługowego rejestrowania produkcji w toku, szczególnie wygodny w sytuacji, kiedy wyprodukowane półfabrykaty podążają do kolejnych stanowisk na paletach lub w pojemnikach wielokrotnego użytku.

WARIS – śledzenie stanów magazynowych w czasie rzeczywistym WARIS to standardowy system do wspomagania procesów magazynowych, w tym znakowania towarów i automatycznej rejestracji operacji magazynowych.

YARDIS – zoptymalizowany ruch pojazdów dostawczych YARDIS to standardowy system wykorzystujący technologię RFID do bezobsługowego zarządzania ruchem taboru na placach manewrowych, przywożącego i wywożącego towary do i z obiektu logistycznego. Opisy wybranych wdrożeń można znaleźć w książce „RFID od koncepcji do wdrożenia. Polska perspektywa”  

Informacje kontaktowe

Osoba kontaktowa
Bartłomiej Gładysz

Numer telefonu do firmy
+48 223974101

Adres e-mail
info@hadatap.com

Pobierz wizytówkę

Usługi

Kategorie wyszukiwania

 • RFID
 • Sprzęt
 • Pozostałe

Branże

 • FMCG
 • Świeże warzywa i owoce
 • Kosmetyczna
 • Farmaceutyczna
 • Odzież
 • Wojsko
 • Ochrona zdrowia
 • Motoryzacja
 • Przemysł
 • TSL

Lokalizacja

Wskazówki dojazdu

ul. Bronisława Czecha 59, Warszawa

Newsletter

Bądź na bieżąco z kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o webinariach, szkoleniach, konferencjach i nowościach z branży.

Klikając "zapisz się" wyrażasz zgodę na otrzymywanie od GS1 Polska informacji marketingowych drogą elektroniczną. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i  może zostać cofnięte. Klauzula obowiązku informacyjnego

Nasi partnerzy

A2 Customer Care sp. z o.o.
Publicis Commerce
DiCentral Gmbh
Checkpoint Systems (CEE) Sp. z o.o.
Gama System Polska Sp. z o.o.
Zebra Technologies Corporation
Talkin’Things
Sente
SoftwareStudio
Logopak East Sp. z o.o.
Kreski Sp.J. Piotr Gałecki Łukasz Gałecki
ELECTRONIC DATA TRANSFER (EDT)
Pagero
Comarch S.A
Syndigo
Markant AG
Infinite sp. z o.o.
Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Logistyki i Magazynowania
HIT - Kody Kreskowe Sp.J.
Brandbank (Poland) Sp. z o.o.
Optidata Sp. z o.o.
JANTAR Sp. z o.o.
IBCS POLAND Sp. z o.o.
EDISON S.A.
DataConsult S.A.
Data Interchange Sp. z o.o.

Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych, funkcjonalnych. Dowiedz się więcej tutaj