Kody kreskowe - GS1 Polska

Kod kreskowy, widziany najczęściej na opakowaniach detalicznych, to symbol współczesnego języka biznesu, obejmującego jednolite opisy i zasady kodowania, reguły interpretacyjne i sprzętowe. Kod kreskowy to jednak tylko pierwszy krok w kierunku zapewnienia swobodnego przepływu towarów i informacji w globalnej gospodarce. Następne kroki prowadzą do automatycznego gromadzenia danych w magazynie oraz wymiany danych i elektronicznych dokumentów pomiędzy partnerami łańcucha dostaw. Sprawna wymiana informacji wymaga zastosowania wspólnych standardów i wytycznych, uzgodnionych na poziomie międzynarodowym. Podczas gwałtownego rozwoju technologii przyjęte uzgodnienia muszą funkcjonować niezależnie od stosowanych rozwiązań technicznych i nie mogą ograniczać dalszych innowacji. Odpowiedzią na te wyzwania jest System GS1, którego standardy i rozwiązania budują globalny język biznesu. Najpopularniejszymi rozwiązaniami są kody LEI, EAN oraz etykiety logistyczne, generujące naszym klientom najwięcej korzyści.

Powrót do listy dostawców

P.P.U. Comex Sp. z o.o.

P.P.U. Comex Sp. z o.o.
Uczestnik

O Dostawcy

W roku 2006 Comex rozpoczął produkcję etykiet i biletów RFID, do dzisiaj pozostaje jedyną firmą w Polsce posiadającą park maszynowy pozwalający na aplikację taga RFID w surowiec poligraficzny. Oferujemy etykiety i bilety o specyfikacji dostosowanej do życzeń i wymagań klientów. Od roku 2011 wykorzystując technologię flip-chip aplikujemy chipy bezpośrednio na zaprojektowane przez nas etykiety z drukowanymi antenami RFID. Prowadzi to do optymalizacji rozwiązania od strony technicznej przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów.
W produkcji wykorzystany papier lub materiały syntetyczne, np. tyvek – syntetyczny papier. Zabezpieczenie zadruku może wykonane lakierem UV lub przez laminowanie.

Informacje kontaktowe

Osoba kontaktowa
Marek Czerwiński

Numer telefonu do firmy
+48 713737579

Adres WWW
www.comex.net.pl/

Pobierz wizytówkę

Usługi

Kategorie wyszukiwania

  • RFID
  • Pozostałe

Branże

  • FMCG

Zgodność z GS1

  • Pozostałe

Lokalizacja

Wskazówki dojazdu

Graniczna 21, Wrocław

Newsletter

Bądź na bieżąco z kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o webinariach, szkoleniach, konferencjach i nowościach z branży.

Klikając "zapisz się" wyrażasz zgodę na otrzymywanie od Fundacji GS1 Polska, informacji handlowych drogą elektroniczną. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i  może zostać cofnięte. Klauzula obowiązku informacyjnego

Nasi partnerzy

ELECTRONIC DATA TRANSFER (EDT)
Pagero
Comarch S.A
FSEnet
Markant AG
Infinite sp. z o.o.
Instytut Logistyki i Magazynowania
WiseBase Sp. z o. o.
HIT - Kody Kreskowe Sp.J.
HADATAP Sp. z o.o.
Brandbank (Poland) Sp. z o.o.
Optidata Sp. z o.o.
JANTAR Sp. z o.o.
IBCS POLAND Sp. z o.o.
EDISON S.A.
Data Consult Sp. z o.o.
Data Interchange Sp. z o.o.

Ta strona używa cookies.