Kody kreskowe - GS1 Polska

Kod kreskowy, widziany najczęściej na opakowaniach detalicznych, to symbol współczesnego języka biznesu, obejmującego jednolite opisy i zasady kodowania, reguły interpretacyjne i sprzętowe. Kod kreskowy to jednak tylko pierwszy krok w kierunku zapewnienia swobodnego przepływu towarów i informacji w globalnej gospodarce. Następne kroki prowadzą do automatycznego gromadzenia danych w magazynie oraz wymiany danych i elektronicznych dokumentów pomiędzy partnerami łańcucha dostaw. Sprawna wymiana informacji wymaga zastosowania wspólnych standardów i wytycznych, uzgodnionych na poziomie międzynarodowym. Podczas gwałtownego rozwoju technologii przyjęte uzgodnienia muszą funkcjonować niezależnie od stosowanych rozwiązań technicznych i nie mogą ograniczać dalszych innowacji. Odpowiedzią na te wyzwania jest System GS1, którego standardy i rozwiązania budują globalny język biznesu. Najpopularniejszymi rozwiązaniami są kody LEI, EAN oraz etykiety logistyczne, generujące naszym klientom najwięcej korzyści.

Powrót do listy dostawców

Syndigo

Syndigo
Partner
Zgodny z GS1

O Dostawcy

Syndigo to jeden ze światowych liderów zarządzania i tworzenia danych produktowych i specjalista we wdrażaniu globalnej synchronizacji danych GDSN. To Spółka wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych, stale rozwijająca się i otwierająca się na nowe rynki, dzięki czemu jesteśmy obecni w większości krajów Europy.

Naszym głównym narzędziem jest zaawansowana technologicznie platforma Content Experience Hub czyli narzędzie do dystrybucji i syndykacji danych produktowych a także PIM, i DAM w jednym.

Syndigo rozumie wartość, jaką jest zapewnienie dostarczania zintegrowanych, pełnych i poprawnych treści produktowych do wielu odbiorców danych, szczególnie jeśli wymagają oni danych w niestandardowych formatach. To jest właśnie powód naszej współpracy z globalnymi markami, sieciami handlowymi i dystrybutorami jako Klientami. Naszą wizją jest umożliwienie efektywnego transferu danych produktowych między parterami handlowymi za pomocą Platformy Content Experience Hub (CXH) i połączeniu z największą siecią globalną odbiorców.

Jeśli potrzebujesz dostarczać dane produktowe dla więcej niż jednego Odbiorcy (lub od więcej niż jednego dostawcy), potrzebujesz dobrze zdefiniowanej taksonomii. Syndigo ma dedykowany zespół ekspertów zajmujących się tylko tym zagadnieniem. Nasi Pracownicy dbają o to, by Twoje dane były dostosowane do potrzeb całej branży. Możesz być pewien, że Odbiorcy danych otrzymają Twoje informacje w taki sposób w jaki potrzebują. Nie ma tu miejsca na „uniwersalne” podejście.

Nasza współpraca nie jest komunikacją jednokierunkową. Syndigo to partner, który współpracuje z Tobą w celu zapewnienia danych wysokiej jakości, które trafiają do odbiorców w takich sposób w jaki oni ich potrzebują. Współpracując z markami i sieciami handlowymi, Syndigo inwestuje w jakość, i kompletność danych produktowych od początku do końca.

Technologia umożliwia zarządzanie treścią na dużą skalę, ale ta administracja danych nie zawsze jest łatwa. Naszym celem jest zapewnienie usługi „białych rękawiczek”, która upraszcza interakcję i zarządzanie danymi. Nasza nowa platforma CXH zapewnia najnowocześniejszą technologię i dostęp do niej. Zespół Wsparcia Klienta zajmuje się wszelkimi sprawami, które mogą zaprzątać Ci głowę. Wszystko po to by zapewnić Ci możliwość interakcji z każdym odbiorcą Twoich danych i Twój spokój.

Produkty zgodne z GS1

Syndigo i Content Experience Hub to certyfikowane rozwiązanie GDSN Data Pool. Sieć globalnej synchronizacji danych (Global Data Synchronization Network, GDSN) to internetowa sieć połączonych i współdziałających pul danych oraz globalny rejestr znany jako GS1 Global Registry. Rozwiązanie to umożliwia firmom na całym świecie wymianę z partnerami handlowymi ustandaryzowanych i synchronizowanych danych łańcucha dostaw przy użyciu ustandaryzowanego systemu globalnej klasyfikacji produktów (Global Product Classification). GDSN zapewnia dokładność danych wymienianych między partnerami handlowymi i ich zgodność z powszechnie używanymi standardami.

Informacje kontaktowe

Osoba kontaktowa
Aleksander Krzyżowski

Numer telefonu do firmy
+48 600402755

Adres WWW
www.syndigo.com

Pobierz wizytówkę

Usługi

Kategorie wyszukiwania

  • Aplikacje
  • GDSN

Branże

  • FMCG
  • Rybna
  • Mięsna
  • Świeże warzywa i owoce
  • Kosmetyczna
  • Farmaceutyczna
  • Odzież

Lokalizacja

Ul. Szpitalna 8a/3, Warszawa

Newsletter

Bądź na bieżąco z kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o webinariach, szkoleniach, konferencjach i nowościach z branży.

Klikając "zapisz się" wyrażasz zgodę na otrzymywanie od GS1 Polska informacji marketingowych drogą elektroniczną. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i  może zostać cofnięte. Klauzula obowiązku informacyjnego

Nasi partnerzy

A2 Customer Care sp. z o.o.
Publicis Commerce
DiCentral Gmbh
Checkpoint Systems (CEE) Sp. z o.o.
Gama System Polska Sp. z o.o.
Zebra Technologies Corporation
Talkin’Things
Sente
SoftwareStudio
Logopak East Sp. z o.o.
Kreski Sp.J. Piotr Gałecki Łukasz Gałecki
ELECTRONIC DATA TRANSFER (EDT)
Pagero
Comarch S.A
Markant AG
Infinite sp. z o.o.
Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Logistyki i Magazynowania
HIT - Kody Kreskowe Sp.J.
HADATAP Sp. z o.o.
Brandbank (Poland) Sp. z o.o.
Optidata Sp. z o.o.
JANTAR Sp. z o.o.
IBCS POLAND Sp. z o.o.
EDISON S.A.
DataConsult S.A.
Data Interchange Sp. z o.o.

Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych, funkcjonalnych. Dowiedz się więcej tutaj