Kody kreskowe - GS1 Polska

Kod kreskowy, widziany najczęściej na opakowaniach detalicznych, to symbol współczesnego języka biznesu, obejmującego jednolite opisy i zasady kodowania, reguły interpretacyjne i sprzętowe. Kod kreskowy to jednak tylko pierwszy krok w kierunku zapewnienia swobodnego przepływu towarów i informacji w globalnej gospodarce. Następne kroki prowadzą do automatycznego gromadzenia danych w magazynie oraz wymiany danych i elektronicznych dokumentów pomiędzy partnerami łańcucha dostaw. Sprawna wymiana informacji wymaga zastosowania wspólnych standardów i wytycznych, uzgodnionych na poziomie międzynarodowym. Podczas gwałtownego rozwoju technologii przyjęte uzgodnienia muszą funkcjonować niezależnie od stosowanych rozwiązań technicznych i nie mogą ograniczać dalszych innowacji. Odpowiedzią na te wyzwania jest System GS1, którego standardy i rozwiązania budują globalny język biznesu.

Powrót do listy dostawców

ELECTRONIC DATA TRANSFER (EDT)

ELECTRONIC DATA TRANSFER (EDT)
Partner

O Dostawcy

EDT jest dostawcą rozwiązań B2B, które usprawniają komunikację w łańcuchach dostaw. Celem firmy, jest ciągłe doskonalenie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań u Klientów zwiększając efektywność wymiany danych prowadzonej droga elektroniczną (przy wykorzystaniu EDI).

Klientami firmy EDT są zarówno producenci (reprezentujący najróżniejsze branże) jak i przedstawiciele handlu detalicznego. Obecnie firma posiada ponad 500 klientów w Europie. Biura firma posiada we Francji, Wielkiej Brytanii, Belgii, Indiach i na Sri Lance.

EDT to globalny dostawca rozwiązan współpracujący m.in. z GS1 Francja, GS1 Hiszpania oraz GS1 Polska.

Do oferowanych przez firmę usług należą m.in. takie jak:

Slajd1.JPG

Informacje kontaktowe

Osoba kontaktowa
Nicolas Varney

Numer telefonu do firmy
+33685333210

Adres e-mail
nvarney@edt.fr

Adres WWW
www.edt.fr

Pobierz wizytówkę

Usługi

Kategorie wyszukiwania

  • Systemy (ERP, WMS, WES, EDI)
  • Aplikacje

Branże

  • FMCG
  • Rybna
  • Mięsna
  • Świeże warzywa i owoce
  • Kosmetyczna
  • Farmaceutyczna
  • Odzież
  • Ochrona zdrowia

Lokalizacja

Wskazówki dojazdu

345 RUE LAVOISIER

Newsletter

Bądź na bieżąco z kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o webinariach, szkoleniach, konferencjach i nowościach z branży.

Klikając "zapisz się" wyrażasz zgodę na otrzymywanie od Fundacji GS1 Polska, informacji handlowych drogą elektroniczną. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i  może zostać cofnięte. Klauzula obowiązku informacyjnego

Nasi partnerzy

Pagero
Comarch S.A
FSEnet
Markant AG
Infinite sp. z o.o.
Instytut Logistyki i Magazynowania
WiseBase Sp. z o. o.
HIT - Kody Kreskowe Sp.J.
HADATAP Sp. z o.o.
Brandbank (Poland) Sp. z o.o.
Optidata Sp. z o.o.
JANTAR Sp. z o.o.
IBCS POLAND Sp. z o.o.
EDISON S.A.
Data Consult Sp. z o.o.
Data Interchange Sp. z o.o.

Ta strona używa cookies.