Kody kreskowe - GS1 Polska

Kod kreskowy, widziany najczęściej na opakowaniach detalicznych, to symbol współczesnego języka biznesu, obejmującego jednolite opisy i zasady kodowania, reguły interpretacyjne i sprzętowe. Kod kreskowy to jednak tylko pierwszy krok w kierunku zapewnienia swobodnego przepływu towarów i informacji w globalnej gospodarce. Następne kroki prowadzą do automatycznego gromadzenia danych w magazynie oraz wymiany danych i elektronicznych dokumentów pomiędzy partnerami łańcucha dostaw. Sprawna wymiana informacji wymaga zastosowania wspólnych standardów i wytycznych, uzgodnionych na poziomie międzynarodowym. Podczas gwałtownego rozwoju technologii przyjęte uzgodnienia muszą funkcjonować niezależnie od stosowanych rozwiązań technicznych i nie mogą ograniczać dalszych innowacji. Odpowiedzią na te wyzwania jest System GS1, którego standardy i rozwiązania budują globalny język biznesu. Najpopularniejszymi rozwiązaniami są kody LEI, EAN oraz etykiety logistyczne, generujące naszym klientom najwięcej korzyści.

Powrót do listy dostawców

Zespół Efektywnych Technik Obliczeniowych S.A.

Zespół Efektywnych Technik Obliczeniowych S.A.
Uczestnik

O Dostawcy

Zespół Efektywnych Technik Obliczeniowych S.A. to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży IT, której początki działalności sięgają 1975 roku. Firma specjalizuje się w obsłudze klientów biznesowych i instytucjonalnych. Posiada własne zaplecze doświadczonych specjalistów mogąc tym samym zaoferować odbiorcom zaawansowane technologicznie rozwiązania z pełnym pakietem profesjonalnego wsparcia.

Produkty zgodne z GS1

Sztandarowym produktem firmy jest system zarządzania transportem o nazwie SOOT. Nieprzerwanie rozwijane rozwiązanie umożliwia firmom zlecającym transporty na zewnątrz, usprawnienie, optymalizację i pełną kontrolę procesów logistycznych w obszarze transportu na każdym z ich etapów. Udostępnia m.in. funkcjonalności takie jak: prowadzenie własnej, prywatnej bazy spedytorów i przewoźników, utworzenie zapotrzebowania na transport, przeprowadzenie elektronicznych aukcji i konkursów ofert, bezpośrednie złożenie zlecenia transportowego w ramach platformy, awizacje wraz z funkcjonalnością rezerwowania okien czasowych oraz tzw. yard management czyli możliwość rejestrowania operacji logistycznych na terenie zakładu.

SOOT może być zintegrowany z innymi systemami funkcjonującymi w firmie, np. ERP, WMS, systemami ważenia. W wyniku każdorazowej analizy przedwdrożeniowej, system jest ostatecznie dostosowany do indywidualnych wymagań i specyfiki działalności odbiorcy.
Wieloletnimi użytkownikami systemu są m.in.: Grupa Azoty S.A., Can-Pack S.A., Huta Łabędy S.A., Zakłady Wapiennicze Lhoist S.A.

Informacje kontaktowe

Osoba kontaktowa
Rafał Szczerba

Adres e-mail
rszczerba@zetosa.pl

Adres WWW
www.soot.pl

Pobierz wizytówkę

Usługi

Kategorie wyszukiwania

 • Systemy (ERP, WMS, WES, EDI)
 • Aplikacje

Branże

 • FMCG
 • Rybna
 • Mięsna
 • Świeże warzywa i owoce
 • Kosmetyczna
 • Farmaceutyczna
 • Odzież
 • Motoryzacja
 • Przemysł
 • TSL
 • e-commerce

Zgodność z GS1

 • Pozostałe

Lokalizacja

Wskazówki dojazdu

ul. Urszulańska 25

Newsletter

Bądź na bieżąco z kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o webinariach, szkoleniach, konferencjach i nowościach z branży.

Klikając "zapisz się" wyrażasz zgodę na otrzymywanie od Fundacji GS1 Polska, informacji handlowych drogą elektroniczną. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i  może zostać cofnięte. Klauzula obowiązku informacyjnego

Nasi partnerzy

ELECTRONIC DATA TRANSFER (EDT)
Pagero
Comarch S.A
FSEnet
Markant AG
Infinite sp. z o.o.
Instytut Logistyki i Magazynowania
WiseBase Sp. z o. o.
HIT - Kody Kreskowe Sp.J.
HADATAP Sp. z o.o.
Brandbank (Poland) Sp. z o.o.
Optidata Sp. z o.o.
JANTAR Sp. z o.o.
IBCS POLAND Sp. z o.o.
EDISON S.A.
Data Consult Sp. z o.o.
Data Interchange Sp. z o.o.

Ta strona używa cookies.