Kody kreskowe - GS1 Polska

Kod kreskowy, widziany najczęściej na opakowaniach detalicznych, to symbol współczesnego języka biznesu, obejmującego jednolite opisy i zasady kodowania, reguły interpretacyjne i sprzętowe. Kod kreskowy to jednak tylko pierwszy krok w kierunku zapewnienia swobodnego przepływu towarów i informacji w globalnej gospodarce. Następne kroki prowadzą do automatycznego gromadzenia danych w magazynie oraz wymiany danych i elektronicznych dokumentów pomiędzy partnerami łańcucha dostaw. Sprawna wymiana informacji wymaga zastosowania wspólnych standardów i wytycznych, uzgodnionych na poziomie międzynarodowym. Podczas gwałtownego rozwoju technologii przyjęte uzgodnienia muszą funkcjonować niezależnie od stosowanych rozwiązań technicznych i nie mogą ograniczać dalszych innowacji. Odpowiedzią na te wyzwania jest System GS1, którego standardy i rozwiązania budują globalny język biznesu. Najpopularniejszymi rozwiązaniami są kody LEI, EAN oraz etykiety logistyczne, generujące naszym klientom najwięcej korzyści.

Powrót do listy dostawców

Data Interchange Sp. z o.o.

Data Interchange Sp. z o.o.
Partner
Zgodny z GS1

O Dostawcy

Data Interchange jest wiodącym producentem usług szytych na miarę w zakresie elektronicznej wymiany danych (EDI) oraz rozwiązań integracyjnych dla wielu tysięcy klientów na całym świecie, posiadająca ponad 25-letnie doświadczenie w obszarze motoryzacji, produkcji, logistyki.

W portfelu firmy znajdują się zarówno oprogramowania jak i usługi w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw, przetwarzaniem zamówień, integracją biznesową oraz synchronizacją danych czy elektronicznego transferu środków pieniężnych.

Data Interchange jest firmą o globalnym zasięgu i reputacji, dzięki czemu wspiera klientów niezależnie od tego gdzie się znajdują. Swoją przewagę konkurencyjną buduje łącząc technologię, fachową wiedzę i elastyczność.

Za sukcesem Data Interchange stoją lata trafnych odpowiedzi na potrzeby rynku oraz unikalne rozwiązania biznesowe oparte na najnowszych osiągnięciach technologicznych.

Produkty zgodne z GS1

Odex Enterprise - więcej o produkcie na stronie
Darwin - więcej o produkcie na stronie

Informacje kontaktowe

Osoba kontaktowa
Alessandro Poma

Numer telefonu do firmy
+48 327579875

Pobierz wizytówkę

Usługi

Kategorie wyszukiwania

  • Systemy (ERP, WMS, WES, EDI)

Branże

  • FMCG
  • Kosmetyczna
  • Farmaceutyczna
  • Wojsko
  • Motoryzacja
  • Przemysł

Zgodność z GS1

  • Posiada znak zgodny z GS1

Lokalizacja

Wskazówki dojazdu

Dojazd 5H Zawiercie

Newsletter

Bądź na bieżąco z kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o webinariach, szkoleniach, konferencjach i nowościach z branży.

Klikając "zapisz się" wyrażasz zgodę na otrzymywanie od GS1 Polska informacji marketingowych drogą elektroniczną. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i  może zostać cofnięte. Klauzula obowiązku informacyjnego

Nasi partnerzy

A2 Customer Care sp. z o.o.
Publicis Commerce
DiCentral Gmbh
Checkpoint Systems (CEE) Sp. z o.o.
Gama System Polska Sp. z o.o.
Zebra Technologies Corporation
Talkin’Things
Sente
SoftwareStudio
Logopak East Sp. z o.o.
Kreski Sp.J. Piotr Gałecki Łukasz Gałecki
ELECTRONIC DATA TRANSFER (EDT)
Pagero
Comarch S.A
Syndigo
Markant AG
Infinite sp. z o.o.
Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Logistyki i Magazynowania
HIT - Kody Kreskowe Sp.J.
HADATAP Sp. z o.o.
Brandbank (Poland) Sp. z o.o.
Optidata Sp. z o.o.
JANTAR Sp. z o.o.
IBCS POLAND Sp. z o.o.
EDISON S.A.
DataConsult S.A.

Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych, funkcjonalnych. Dowiedz się więcej tutaj