Razem z Carrefour Polska mamy przyjemność zaprosić Państwa na e-konferencję, która odbędzie się 17 października o godz. 10:00. Wydarzenie kierowane jest do przedstawicieli sieci handlowych oraz ich dostawców.

 

Dlaczego warto wziąć udział?

Podczas konferencji odpowiemy na pytania:

  • Dlaczego jakość danych produktowych w wymianie handlowej jest tak ważna?
  • Jak prawidłowo przygotować dane produktowe?
  • GDSN - czym jest tajemniczy skrót?
  • Dlaczego Carrefour zdecydował się na wdrożenie standardu GDSN?
  • Jakie są doświadczenia dostawców Carrefour?

Udział w e-konferencji jest bezpłatny. Zarejestruj się już dziś.

Kliknij i zarejestruj się

Jak się zarejestrować?

Wystarczy dostęp do internetu i rejestracja poprzez formularz na stronie.

Kliknij i zarejestruj się

Wirtualny charakter konferencji umożliwia:

- udział bez odchodzenia od biurka,

- udział w całej konferencji lub wybranych prezentacjach,

- zadawanie pytań prelegentom.

 

Program:

Moderator: dr inż. Krzysztof Muszyński, Data Quality Project Manager, Instytut Logistyki i Magazynowania.

10:00 – 10:10 Wprowadzenie - Jakość danych i ich synchronizacja w wymianie handlowej

dr inż. Elżbieta Hałas, Członek Zarządu, GS1 Polska

Przez wiele lat pracowała w Instytucie Logistyki i Magazynowania jako Pełnomocnik Dyrektora ds. Systemu GS1. Od czerwca 2016 r. po utworzeniu organizacji GS1 Polska jest członkiem jej Zarządu. Specjalizuje się w problematyce efektywnego zarządzania łańcuchami dostaw w oparciu o standardy. W latach 2002-2008 była członkiem Rady Zarządzającej GS1, a obecnie zasiada w Komitecie ds. Standardów, utworzonym przy tej Radzie. W latach 2011-2012 pełniła funkcję Przewodniczącej Rady GS1 In Europe.
10:10 – 10:30 Dane produktowe i ich znaczenie dla strategii digitalizacji w sieci handlowej

Katarzyna Orlińska, Chief Digital Officer, Carrefour Polska Sp. z o.o.

Odpowiedzialna w firmie za komunikację i innowacje digitalowe. Zarządza działaniami marketingowymi sieci w kanale online, budowaniem zasięgu i rozwojem programów lojalnościowych Carrefour, w tym aplikacji mobilnej Mój Carrefour oraz wdrożeniami innowacyjnych usług i produktów technologicznych. W ramach inkubatora C4 Retail Lab, wspiera polskie startupy we wdrażaniu rozwiązań istotnych dla całej branży handlowej.
10:30 – 11:15 Jakie problemy rozwiązaliśmy przy użyciu GDSN – doświadczenia producentów:
10:30 – 10:45 Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o.

Agnieszka Solińska, Lider ds. Współpracy z Kluczowymi Klientami

W PepsiCo odpowiedzialna za współpracę z Carrefour Polska od strony logistycznej. Ekspert w obsłudze klienta z ponad 20 letnim doświadczeniem w firmach FMCG. Praktyczna wiedza o całym procesie Order to Cash, oraz doświadczenie we wdrażaniu nowych rozwiązań i koordynowaniu projektów u Kluczowych Klientów  w zakresie Supply Chain.
10:45 – 11:00 Zakłady Mięsne Nove Sp. z o.o.

Paulina Kurdin, Asystentka Działu Eksportu

Pracę w Zakładach Mięsnych Nove rozpoczęła w grudniu 2015 roku. Od października 2017 roku pracuje w Dziale Eksportu. Jest odpowiedzialna za kontakt z klientami zagranicznymi w zakresie procesu wdrażania nowego produktu, przygotowania projektów etykiet, folii, opakowań na produkty, przygotowania dokumentacji produktowej, kontakt z FSEnet+ i współpracę nad utworzeniem bazy danych.
11:00 – 11:15 Diageo Polska Sp. z o.o.

Ewa Karkosza-Gajewska, Supply Chain Manager

Ekspert w zarządzaniu Łańcuchami Dostaw z wieloletnim doświadczeniem obejmującym m. in. takie obszary jak OTC, Planowanie i S&OP oraz Customer Collaboration. Odpowiedzialna za tworzenie wartości pomiędzy partnerami Łańcucha Dostaw poprzez budowanie długofalowej i strategicznej współpracy z Klientami na lokalnym i regionalnym poziomie. Z pasją podchodząca do nowych trendów oraz rozwiązań związanych z rozwojem nowoczesnych technologii i ich zastosowaniem w organizacji.
11:15 – 11:45 Wdrożenie GDSN – doświadczenia operatorów:
11:15 – 11:30 Nielsen Brandbank

Kinga Szewczyk, Key Account Manager

Współpracę z e-commerce rozpoczęła kilka lat temu w Instytucie Logistyki i Magazynowania, gdzie m.in. stworzyła i przez 3 lata prowadziła pierwszy konkurs branżowy dotykający prawnego bezpieczeństwa zakupów w Internecie pn. Bezpieczny eSklep. Pracowała w Organizacji GS1 Polska, odpowiadając za rozwój i promocję standardów GS1 w polskim Internecie. Obecnie odpowiada za szeroką współpracę z sieciami handlowymi i detalistami w firmie Nielsen Brandbank. Specjalizuje się w zakresie standardu danych podstawowych i jakości opisu produktu w internecie.
11:30 – 11:45

FSEnet

gs1 starak
Martyna Starak, Account Manager

Filolog i dziennikarz z wykształcenia, choć większość życia zawodowego związałam z pracą z klientem korporacyjnym oraz nowymi technologami. E-commerce, sprzedaż i kreowanie polityki podróży to trzy rzeczy, z którymi warto mnie łączyć. Doświadczona w pracy w małych rodzinnych firmach, które z czasem rosły w potęgę stając się korporacjami.

11:45 – 12:00 Runda dodatkowych pytań i odpowiedzi, podsumowanie

Newsletter

Bądź na bieżąco z kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o webinariach, szkoleniach, konferencjach i nowościach z branży.

Klikając "zapisz się" wyrażasz zgodę na otrzymywanie od Fundacji GS1 Polska, informacji handlowych drogą elektroniczną. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i  może zostać cofnięte. Klauzula obowiązku informacyjnego

Nasi partnerzy

ELECTRONIC DATA TRANSFER (EDT)
Pagero
Comarch S.A
FSEnet
Markant AG
Infinite sp. z o.o.
Instytut Logistyki i Magazynowania
WiseBase Sp. z o. o.
HIT - Kody Kreskowe Sp.J.
HADATAP Sp. z o.o.
Brandbank (Poland) Sp. z o.o.
Optidata Sp. z o.o.
JANTAR Sp. z o.o.
IBCS POLAND Sp. z o.o.
EDISON S.A.
Data Consult Sp. z o.o.
Data Interchange Sp. z o.o.

Ta strona używa cookies.