nielsen-brandbank
Partner
Zgodny z GS1
Brandbank jest liderem w tworzeniu, zarządzaniu i dystrybucji cyfrowych danych produktowych. Opracował autorski system tworzenia i zarządzania danymi produktowymi, który jest udoskonalany i rozbudowywany od 1998 r. nieprzerwanie do dzisiaj w wyniku doświadczeń zbieranych w wielu krajach.
coleman_logo_male
Uczestnik
Reprezentujemy światowych liderów w zakresie projektowania i produkcji przemysłowych urządzeń znakujących.
comarch
Partner
Zgodny z GS1
Comarch to firma technologiczna zajmująca się optymalizacją procesów biznesowych od 22 lat. Comarch jest producentem innowacyjnych systemów informatycznych dla kluczowych sektorów gospodarki.
dataconsult
Partner
Zgodny z GS1
Firma DataConsult Sp. z o.o. specjalizuje się w optymalizacji przepływów procesów logistyki wewnętrznej z wykorzystaniem własnych systemów informatycznych rodziny ExpertWMS® oraz wiedzy pozyskanej w ponad 300 przeprowadzonych projektach.
datainterchange1
Partner
Zgodny z GS1
Data Interchange jest wiodącym producentem usług szytych na miarę w zakresie elektronicznej wymiany danych (EDI) oraz rozwiązań integracyjnych dla wielu tysięcy klientów na całym świecie, posiadająca ponad 25-letnie doświadczenie w obszarze motoryzacji, produkcji, logistyki.
edison_II
Partner
Zgodny z GS1
Edison S.A. świadczy usługi w technologii Global eXchange (wwwgxs.com) na podstawie umowy licencyjnej. Edison S.A. świadczy usługi zarówno w ruchu krajowym jak i międzynarodowym. Cała gama usług EDI - VAN-EDI, WebEDI, Network Based Translation Services, EDI-to-fax, System Archiwizacji Faktur Elektro
Logo_VH_s
Partner
EDT jest dostawcą rozwiązań B2B. Celem firmy, jest ciągłe doskonalenie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań u Klientów zwiększając efektywność wymiany danych przy wykorzystaniu EDI
ewa bis
Uczestnik
Nasze wysokiej jakości urządzenia oraz niezawodny serwis są powodem satysfakcji naszych klientów. Nasza strategia: Silny Regionalny Gracz w zakresie pakowania, rozwiązań logistycznych oraz regeneracji powierzchni.

Newsletter

Bądź na bieżąco z kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o webinariach, szkoleniach, konferencjach i nowościach z branży.

Nasi partnerzy

ELECTRONIC DATA TRANSFER (EDT)
Pagero
Comarch S.A
FSEnet
Markant AG
Instytut Logistyki i Magazynowania
WiseBase Sp. z o. o.
HIT - Kody Kreskowe Sp.J.
HADATAP Sp. z o.o.
Brandbank (Poland) Sp. z o.o.
Optidata Sp. z o.o.
JANTAR Sp. z o.o.
IBCS POLAND Sp. z o.o.
EDISON S.A.
Data Consult Sp. z o.o.
Data Interchange Sp. z o.o.

Ta strona używa cookies.