BB
Partner
Zgodny z GS1
Brandbank jest liderem w tworzeniu, zarządzaniu i dystrybucji cyfrowych danych produktowych. Opracował autorski system tworzenia i zarządzania danymi produktowymi, który jest udoskonalany i rozbudowywany od 1998 r. nieprzerwanie do dzisiaj w wyniku doświadczeń zbieranych w wielu krajach.
coleman_logo_male
Uczestnik
Reprezentujemy światowych liderów w zakresie projektowania i produkcji przemysłowych urządzeń znakujących.
comarch
Partner
Zgodny z GS1
Comarch to firma technologiczna zajmująca się optymalizacją procesów biznesowych od 22 lat. Comarch jest producentem innowacyjnych systemów informatycznych dla kluczowych sektorów gospodarki.
dataconsult
Partner
Zgodny z GS1
Firma DataConsult Sp. z o.o. specjalizuje się w optymalizacji przepływów procesów logistyki wewnętrznej z wykorzystaniem własnych systemów informatycznych rodziny ExpertWMS® oraz wiedzy pozyskanej w ponad 300 przeprowadzonych projektach.
datainterchange1
Partner
Zgodny z GS1
Data Interchange jest wiodącym producentem usług szytych na miarę w zakresie elektronicznej wymiany danych (EDI) oraz rozwiązań integracyjnych dla wielu tysięcy klientów na całym świecie, posiadająca ponad 25-letnie doświadczenie w obszarze motoryzacji, produkcji, logistyki.
edison_II
Partner
Zgodny z GS1
Edison S.A. świadczy usługi w technologii Global eXchange (wwwgxs.com) na podstawie umowy licencyjnej. Edison S.A. świadczy usługi zarówno w ruchu krajowym jak i międzynarodowym. Cała gama usług EDI - VAN-EDI, WebEDI, Network Based Translation Services, EDI-to-fax, System Archiwizacji Faktur Elektro
Logo_VH_s
Partner
EDT jest dostawcą rozwiązań B2B. Celem firmy, jest ciągłe doskonalenie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań u Klientów zwiększając efektywność wymiany danych przy wykorzystaniu EDI
ewa bis
Uczestnik
Nasze wysokiej jakości urządzenia oraz niezawodny serwis są powodem satysfakcji naszych klientów. Nasza strategia: Silny Regionalny Gracz w zakresie pakowania, rozwiązań logistycznych oraz regeneracji powierzchni.
FSEnet
Partner
Zgodny z GS1
FSEnet+ to jeden ze światowych liderów we wdrażaniu globalnej synchronizacji danych GDSN. Od blisko 20 lat specjalizuje się w usługach dla sieci handlowych i ich dostawców związanych z elektroniczną wymianą danych produktowych. FSEnet+ jest certyfikowanym dostawcą usług GDSN.
logo_hadatap_pantone
Partner
Zgodny z GS1
Nasza specjalność to usprawnianie procesów produkcyjnych, logistycznych i biznesowych z zastosowaniem zaawansowanych rozwiązań informatycznych, w tym technik automatycznej, zdalnej identyfikacji osób, przedmiotów i towarów (RFID).
HIT - logo_verysmall
Partner
Zgodny z GS1
HIT-Kody Kreskowe to obecnie jedna z nielicznych firm w Polsce, która oferuje kompleksowe rozwiązania informatyczne usprawniające procesy wewnętrzne przedsiębiorstw w obszarach logistyki, magazynowania, sprzedaży i produkcji.
ibcs
Partner
Zgodny z GS1
IBCS Poland realizuje projekty informatyczne zapewniające poprawę skuteczności procesów logistycznych, magazynowych i sprzedaży. Pracownicy firmy tworzą - jeden z największych w Polsce - ośrodek kompetencyjny w obszarze logistyki i informatycznych rozwiązań mobilnych, oferujący najwyższy poziom.
infinite2
Uczestnik
Infinite jako jeden z czołowych operatorów EDI dostarcza szeroki wachlarz rozwiązań z zakresu integracji partnerów biznesowych umożliwiających synchronizację informacji , a tym samym usprawniających działania w całym łańcuchu dostaw.
ilim
Partner
Zgodny z GS1
Instytut Logistyki i Magazynowania jest zorientowaną rynkowo jednostką badawczo rozwojową, realizującą funkcje polskiego centrum kompetencji w logistyce i e-gospodarce. Rozwijamy, promujemy i wdrażamy innowacyjne rozwiązania w kluczowych procesach gospodarczych.
logoINTERLABEL
Uczestnik
W ofercie firmy INTRALABEL znajdą Państwo produkty do wdrożenia i obsługi systemów Automatycznej Identyfikacji opartych na kodach kreskowych, oraz coraz częściej stosowane systemy wykorzystujące technologię RFID (ang. Radio frequency identification).
intrex
Uczestnik
Intrex jest dostawcą urządzeń i systemów do znakowania (technologia ink jet, mikropunktowa, lasery, drukarki termotransferowe) etykietowania (technologia P&A , glowice i systemy etykietujace), urzadzen do druku cyfrowego, systemów mailingowych oraz systemow wizyjnych.
jantar
Partner
Zgodny z GS1
Jantar od blisko 25 lat świadczy usługi i systemy informatyczne dla firm, w tym systemy sprzedaży i automatycznej identyfikacji. Oferuje biznesowe rozwiązania IT w logistyce, handlu, przemyśle oraz sektorze publicznym.
kody kreskowe pphu
Uczestnik
Wzorce kodów niezbędne do ich drukowania - pliki EPS do komputerowego składu dostarczane pocztą elektroniczną lub na wybranym przez klienta nośniku.
seniuk_kody
Uczestnik
Kody Kreskowe - Firma wykonuje kody kreskowe (wzorce) GS1 (EAN-UCC)(EAN-13 ISSN ISBN ITF-14) a także pośredniczy w rejestracji uczestników w GS1 Polska. Prowadzi bezpłatne doradztwo o systemie i stosowaniu kodów dla Wydawców i Producentów.
konceptlsa_sml_300
Uczestnik
Firma Koncept-L Spółka Akcyjna (dawniej: KONCEPT-L Spółka Jawna P.Lasocki, W.Stankiewicz, J.Cybulski) zajmuje się importem i dystrybucją urządzeń do automatycznego znakowania oraz identyfikacji towarów. Powstała w roku 1996.
Logzact_znak01
Partner
Logzact świadczy szeroki zakres usług związanych z projektowaniem, wdrażaniem oraz serwisowaniem zintegrowanych systemów logistycznych w obrębie trzech obszarów: automatyki magazynowej, logistyki szpitalnej i specjalizowanego transportu wewnętrznego.
mantis_logo
Uczestnik
Mantis Polska wchodzi w skład Grupy Mantis, która jest czołowym europejskim dostawcą systemu WMS/oprogramowania. Mantis jest także czołowym dostawcą systemów klasy SCE (Supply Chain Execution) na terenie Europy Południowo-Wschodniej, w wielu krajach Europy Środkowej, Rosji/WNP i na Bliskim Wschodzie
markant
Partner
MARKANT AG z siedzibą w szwajcarskim Pfäffikon jest największą europejską firmą handlowo-usługową z bogatym, ponad 60-letnim doświadczeniem we współpracy z przedsiębiorstwami handlu detalicznego.
kody kreskowe zielewicz
Uczestnik
Firma O.Z.U.H. Zielewicz oferuje: - kody kreskowe EAN- 13, ISBN, ISSN, ITF-14 (wszystkie rodzaje i wielkości, bez względu na kraj pochodzenia) - pocztą elektroniczną (pliki EPS) - na płytach CD (pliki EPS ) - etykiety samoprzylepne drukowane techniką termotransferową.
optidata
Partner
Zgodny z GS1
Firma OPTIDATA od wielu lat specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych systemów kodów kreskowych i RFID wspierających procesy logistyczne i produkcyjne. Wdrażane przez nas rozwiązania oparte są o profesjonalne, autorskie oprogramowanie, współpracujące z systemami nadrzędnymi klientów.
comex_maly
Uczestnik
W roku 2006 Comex rozpoczął produkcję etykiet i biletów RFID, do dzisiaj pozostaje jedyną firmą w Polsce posiadającą park maszynowy pozwalający na aplikację taga RFID w surowiec poligraficzny. Oferujemy etykiety i bilety o specyfikacji dostosowanej do życzeń i wymagań klientów.
indeks
Partner
Usługi Pagero w zakresie zamówień i faktur elektronicznych pomagają przedsiębiorcom usprawnić transakcje w całym procesie od zamówienia do płatności. Pagero działa według standardów Peppol.
posnet
Uczestnik
Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości urządzeń fiskalnych. W swojej ofercie posiadamy rozwiązania znajdujące zastosowanie w supermarketach, nie zapominamy jednak o małych sklepikach i firmach usługowych.
quantum
Uczestnik
Zgodny z GS1
Quantum Qguar Sp. z o.o. to międzynarodowy dostawca zaawansowanych systemów informatycznych dla przedsiębiorstw, które mają wysokie wymagania w zakresie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw. Producent autorskiego pakietu oprogramowania Qguar.
AutoID
Uczestnik
RSC Auto ID to zarówno nowoczesna drukarnia fleksograficzna i cyfrowa etykiet i opakowań z rozbudowanym parkiem maszynowym, drukiem HD Flexo i bogatymi opcjami finishingu, jak i ekspert w dziedzinie identyfikacji procesów, produktów i osób.
skk
Uczestnik
Zgodny z GS1
SKK – Systemy Kodów Kreskowych SA to firma integratorska, która na polskim rynku funkcjonuje od roku 1992. Kiedy zaczynaliśmy ją tworzyć, byliśmy grupą ludzi zafascynowanych nowymi możliwościami, jakie dawał rozwój technologii informatycznych.
wisebase
Partner
WiseBase Sp. z o.o. to właściciel innowacyjnej platformy (www.wisebase.pl) do wymiany informacji produktowych pomiędzy dostawcami a sieciami retail lub e-retail. Z platformy korzysta ponad 1 500 dostawców na terenie Polski, dostarczając informacje produktowe największym graczom na rynku detalicznym.
xtrade
Uczestnik
Systemy informatyczne XTRADE S.A. Obniżamy koszty i przyśpieszamy rozwój działalności naszych Klientów poprzez zastępowanie obiegu dokumentów papierowych elektroniczną wymianą danych.

Newsletter

Bądź na bieżąco z kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o webinariach, szkoleniach, konferencjach i nowościach z branży.

Nasi partnerzy

ELECTRONIC DATA TRANSFER (EDT)
Pagero
Logzact S.A.
Comarch S.A
FSEnet
Markant AG
Instytut Logistyki i Magazynowania
WiseBase Sp. z o. o.
HIT - Kody Kreskowe Sp.J.
HADATAP Sp. z o.o.
Brandbank (Poland) Sp. z o.o.
Optidata Sp. z o.o.
JANTAR Sp. z o.o.
IBCS POLAND Sp. z o.o.
EDISON S.A.
Data Consult Sp. z o.o.
Data Interchange Sp. z o.o.

Ta strona używa cookies.