Roczna informacja 2020 i opłaty

Złóż Roczną informację za 2020 rok

Zaloguj się do MojeGS1, przejdź do zakładki "e-formularze", a następnie wybierz "Roczna informacja" i "Utwórz roczną informację". Podczas logowania, należy wpisać swój adres e-mail, który został podany GS1 Polska. Jeśli go brak lub mógł ulec zmianie, prosimy o wysłanie na adres biuro@gs1pl.org, prośby o dodanie osoby, wraz z danymi: imię, nazwisko, stanowisko, adres e-mail oraz NIP firmy. Na podany e-mail zostanie wysłany link aktywujący.

Logowanie

Obowiązek złożenia Rocznej informacji za rok 2020 oraz wniesienia opłaty rocznej za rok 2021 wynika z Ogólnych Warunków Uczestnictwa w Systemie GS1 w Polsce


Co to jest Roczna informacja?

Roczna informacja to formularz, który każdy Uczestnik Systemu GS1 ma obowiązek złożyć w danym roku kalendarzowym. Formularz służy do aktualizacji danych firmy oraz badaniu poziomu wdrożenia standardów GS1 na rynku polskim.

Jak mogę złożyć Roczną informację za rok 2020?

Roczną informację za rok 2020 należy złożyć online po zalogowaniu w MojeGS1.

Jaka jest wysokość opłaty rocznej?

Wysokość opłaty rocznej jest uzależniona od przychodów ogółem netto osiąganych przez Uczestnika w roku kalendarzowym poprzedzającym rok, w którym opłata jest wnoszona. Przez przychody ogółem netto rozumie się sumę przychodów ze sprzedaży i zrównanych z nimi pozostałych przychodów operacyjnych, przychodów finansowych oraz zysków nadzwyczajnych, pomniejszone o należny podatek od towarów i usług.

Jak pobrać fakturę pro forma?

Fakturę pro forma z obliczoną automatycznie opłatą roczną można pobrać z platformy MojeGS1 tuż po wypełnieniu Rocznej informacji. 

Na jakie konto mam wnieść opłatę?

Opłaty roczne należy wpłacać na indywidualne konto bankowe (subkonto), którego numer znajduje się na fakturze pro forma oraz na profilu Twojej firmy na platformie MojeGS1. Kliknij i zaloguj się na konto.

Kiedy otrzymam fakturę?

Zgodnie z art. 106i ust. 1 ustawy o VAT fakturę wystawia się nie później niż 15-ego dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym dokonano dostawy towaru lub wykonano usługę. Jeśli została wyrażona zgoda na przesyłanie e-faktur zostanie udostępniona do pobrania na platformie MojeGS1. Jeśli nie została wyrażona zgoda na przesyłanie e-faktur, fakturę wyślemy pocztą na Państwa adres.

Z kim mam się kontaktować w sprawie opłat rocznych i Rocznej informacji?

Jeśli Twój numer kodu kreskowego zaczyna się od 5900000…… do 5903100…… skontaktuj się z:

Patrycja Banach
Roczne Informacje i opłaty - opiekun firm z kodami od: od 5900000 do 5903100


Jeśli Twój numer kodu kreskowego zaczyna się od 5903100…… do 5907400…… skontaktuj się z:

Patrycja Gaj
Roczne Informacje i opłaty - opiekun firm z kodami od 5903100 do 5907400


Jeśli Twój numer kodu kreskowego zaczyna się od 5907400…… do 5909999…… lub masz numery GTIN-8, UPC lub korzystasz z katalogów produktów o zmiennej ilości skontaktuj się z:

Krystyna Rutkowska
Roczne Informacje i opłaty - opiekun firm z kodami od 5907400 do 5909999, GTIN-8, UPC, ZI

 

Wysokość opłaty rocznej jest uzależniona od przychodów ogółem netto osiąganych przez Uczestnika w roku kalendarzowym poprzedzającym rok, w którym opłata jest wnoszona. Przez przychody ogółem netto rozumie się sumę przychodów ze sprzedaży i zrównanych z nimi pozostałych przychodów operacyjnych, przychodów finansowych oraz zysków nadzwyczajnych, pomniejszone o należny podatek od towarów i usług.

Newsletter

Bądź na bieżąco z kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o webinariach, szkoleniach, konferencjach i nowościach z branży.

Klikając "zapisz się" wyrażasz zgodę na otrzymywanie od GS1 Polska informacji marketingowych drogą elektroniczną. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i  może zostać cofnięte. Klauzula obowiązku informacyjnego

Nasi partnerzy

A2 Customer Care sp. z o.o.
Publicis Commerce
DiCentral Gmbh
Checkpoint Systems (CEE) Sp. z o.o.
Gama System Polska Sp. z o.o.
Zebra Technologies Corporation
Talkin’Things
Sente
SoftwareStudio
Logopak East Sp. z o.o.
Kreski Sp.J. Piotr Gałecki Łukasz Gałecki
ELECTRONIC DATA TRANSFER (EDT)
Pagero
Comarch S.A
Syndigo
Markant AG
Infinite sp. z o.o.
Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Logistyki i Magazynowania
HIT - Kody Kreskowe Sp.J.
HADATAP Sp. z o.o.
Brandbank (Poland) Sp. z o.o.
Optidata Sp. z o.o.
JANTAR Sp. z o.o.
IBCS POLAND Sp. z o.o.
EDISON S.A.
DataConsult S.A.
Data Interchange Sp. z o.o.

Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych, funkcjonalnych. Dowiedz się więcej tutaj