Uczestnictwo w Systemie GS1 jest dobrowolne, daje jednak wiele możliwości, z których korzysta już ponad 23 000 przedsiębiorstw działających na terenie Polski i UE, zarejestrowanych w GS1 Polska.

Podobnie jak niniejszy Kod Etyki, który jest naszym dobrowolnym zobowiązaniem do wyznaczania standardów również na polu etyki. Wierzymy bowiem, że wspólny, globalny język, a także zrozumiałe i jasne dla wszystkich normy, nie tylko ułatwiają pracę, ale także przyspieszają procesy, wpływając na ich przejrzystość.

Kod kreskowy jest najprostszym narzędziem globalnego języka biznesu. Ufamy, że spisane przez nas zasady będą jego etycznym odpowiednikiem, definiującym zarówno nasze wewnętrzne, jak i zewnętrzne relacje. Słowo kod według słownikowej definicji jest regułą, a nasz Kod Etyki drogowskazem, który zaprowadzi nas do wspólnych korzyści.

Polecamy również kody LEI.


Pobierz Kod Etyki GS1 Polska>>

 

Poznaj nasz Kod Etyki

kod etyki 2

kod etyki 3

kod etyki 4

kod etyki 5

kod etyki 6

Newsletter

Bądź na bieżąco z kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o webinariach, szkoleniach, konferencjach i nowościach z branży.

Klikając "zapisz się" wyrażasz zgodę na otrzymywanie od Fundacji GS1 Polska, informacji handlowych drogą elektroniczną. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i  może zostać cofnięte. Klauzula obowiązku informacyjnego

Nasi partnerzy

ELECTRONIC DATA TRANSFER (EDT)
Pagero
Comarch S.A
FSEnet
Markant AG
Infinite sp. z o.o.
Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Logistyki i Magazynowania
WiseBase Sp. z o. o.
HIT - Kody Kreskowe Sp.J.
HADATAP Sp. z o.o.
Brandbank (Poland) Sp. z o.o.
Optidata Sp. z o.o.
JANTAR Sp. z o.o.
IBCS POLAND Sp. z o.o.
EDISON S.A.
Data Consult Sp. z o.o.
Data Interchange Sp. z o.o.

Ta strona używa cookies.