Jesteś lub zamierzasz być Uczestnikiem Systemu GS1 i chcesz wiedzieć więcej o standardach? Zastanawiasz się jak możesz je wykorzystać u siebie w firmie? Skontaktuj się z nami, a my przekażemy Ci szczegółowe informacje o standardach GS1, wyjaśnimy na czym polega ich efektywne wykorzystanie, a także przedstawimy rodzaje kodów kreskowych EAN. Prowadzimy specjalistyczne konsultacje i udzielamy fachowych porad. Z nami wybierzesz kod kreskowy, który będzie najlepiej dopasowany do rodzaju Twojej działalności. Zapraszamy do kontaktu. Skorzystaj z naszej pomocy i wprowadź nowoczesne standardy GS1 do swojej firmy.

Helpdesk

Uczestnictwo w Systemie GS1

Izabela Okulewicz

Jak uzyskać kod kreskowy?

61 63 96 241

Izabela.Okulewicz@gs1pl.org

Jolanta Matusiak

Jak uzyskać kod kreskowy?

61 63 96 242

Jolanta.Matusiak@gs1pl.org

Michalina Mydlarz

Jak uzyskać kod kreskowy?

61 63 96 270

Michalina.Mydlarz@gs1pl.org

Marzena Kubiak

Jak uzyskać kod kreskowy? Rejestr lokalizacji MojeGS1, GLN

61 63 96 243

Marzena.Kubiak@gs1pl.org

Krystyna Rutkowska

Roczne Informacje i opłaty - opiekun firm z kodami od 5907400 do 5909999, GTIN-8, UPC, ZI

61 63 96 246

Krystyna.Rutkowska@gs1pl.org

Patrycja Banach

Roczne Informacje i opłaty - opiekun firm z kodami od: od 5900000 do 5903100

61 63 96 244

Patrycja.Banach@gs1pl.org

Patrycja Gaj

Roczne Informacje i opłaty - opiekun firm z kodami od 5903100 do 5907400

61 63 96 245

Patrycja.Gaj@gs1pl.org

Agata Gąsiorowska

Powroty do Systemu GS1

61 63 96 249

Agata.Gasiorowska@gs1pl.org

Patrycja Urbanowicz

Rejestr produktów MojeGS1, GTIN

61 63 96 247

Patrycja.Urbanowicz@gs1pl.org

Małgorzata Wojdecka

Rejestr produktów MojeGS1, GTIN

61 63 96 248

Malgorzata.Wojdecka@gs1pl.org

Doradztwo w zakresie wykorzystywania standardów GS1

Agata Witkowska

Specjalistka ds. wdrożeń standardów GS1

61 63 96 259

887 888 137

Agata.Witkowska@gs1pl.org

Agata Horzela

Menedżer ds. standardów GS1 w TSL

61 63 96 258

+48 887 885 269

Agata.Horzela@gs1pl.org

/agatahorzela/

Magdalena Krasoń-Wałęsiak

Menedżer ds. e-commerce

61 63 96 265

Magdalena.Walesiak@gs1pl.org

/magdalenawalesiak/

Katarzyna Nowacka

Specjalista ds. wdrożeń standardów GS1

61 63 96 266

887 830 446

Katarzyna.Nowacka@gs1pl.org

Dariusz Jadczak

Menedżer ds. retail

61 63 96 267

887 864 610

Dariusz.Jadczak@gs1pl.org

Zbigniew Rusinek

Menedżer ds. wdrożeń branżowych

61 63 96 268

887 885 268

Zbigniew.Rusinek@gs1pl.org

Marek Strzelczyk

Menedżer ds. nowych produktów i IT

61 63 96 255

887 874 744

Marek.Strzelczyk@gs1pl.org

/marek-strzelczyk/

Hanna Walczak

Menedżer ds. wdrożeń standardów GS1

61 63 96 257

887 780 090

Hanna.Walczak@gs1pl.org

/hannawalczak

Piotr Frąckowiak

Ekspert ds. etykiety logistycznej GS1

61 850 49 79

697 096 128

Piotr.Frackowiak@ilim.lukasiewicz.gov.pl

/frackowiakpiotr/

dr Anna Gawrońska

Ekspert ds. standardów GS1 w ochronie zdrowia

61 850 49 77

887 870 262

Anna.Gawronska@ilim.lukasiewicz.gov.pl

/gawronskaanna/

dr inż. Krzysztof Muszyński

Ekspert ds. GDSN i jakości danych podstawowych

61 850 48 77

Krzysztof.Muszynski@ilim.lukasiewicz.gov.pl

/muszynskikrzysztof/

Paweł Żebrowski

Konsultant ds. grupy roboczej EDI

61 666 48 66

601 655 823

Pawel.Zebrowski@ilim.lukasiewicz.gov.pl

Sprawy techniczne, wydruk kodów GS1, weryfikacja jakości symboli kodów kreskowych

Dominik Kupisz

Ekspert ds. jakości kodów kreskowych GS1

61 850 4981

501 852 853

Dominik.Kupisz@ilim.lukasiewicz.gov.pl

Paweł Kaźmierczak

Ekspert ds. jakości kodów kreskowych GS1

61 850 49 87

Pawel.Kazmierczak@ilim.lukasiewicz.gov.pl

Szkolenia

Artur Schönknecht

Starszy specjalista ds. wdrożeń standardów GS1 | Konsultacje firmowe | Szkolenia B2B | Audyty |

61 63 96 269

887 830 445

Artur.Schonknecht@gs1pl.org

Agata Witkowska

Specjalistka ds. wdrożeń standardów GS1

61 63 96 259

887 888 137

Agata.Witkowska@gs1pl.org

Marketing i PR organizacji GS1 Polska

Marta Szymborska

Menedżer ds. Komunikacji, PR & CSR

61 63 96 261

887 889 705

Marta.Szymborska@gs1pl.org

/marta-szymborska/

Szymon Fojutowski

Młodszy specjalista ds. marketingu i szkoleń

61 63 96 264

887 864 257

Szymon.Fojutowski@gs1pl.org

/sfojutowski/

Patrycja Frankowska

Specjalistka ds. komunikacji cyfrowej

61 63 96 262

887 888 167

Patrycja.Frankowska@gs1pl.org

/patrycjafrankowska/

Marta Steinke

Specjalista ds. eventów i szkoleń

61 63 96 263

887 834 894

Marta.Steinke@gs1pl.org

Inspektor Ochrony Danych

Agnieszka Stępień - Banach

601 079 454

rodo@gs1pl.org

Newsletter

Bądź na bieżąco z kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o webinariach, szkoleniach, konferencjach i nowościach z branży.

Klikając "zapisz się" wyrażasz zgodę na otrzymywanie od GS1 Polska informacji marketingowych drogą elektroniczną. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i  może zostać cofnięte. Klauzula obowiązku informacyjnego

Nasi partnerzy

A2 Customer Care sp. z o.o.
Publicis Commerce
DiCentral Gmbh
Checkpoint Systems (CEE) Sp. z o.o.
Gama System Polska Sp. z o.o.
Zebra Technologies Corporation
Talkin’Things
Sente
SoftwareStudio
Logopak East Sp. z o.o.
Kreski Sp.J. Piotr Gałecki Łukasz Gałecki
ELECTRONIC DATA TRANSFER (EDT)
Pagero
Comarch S.A
Syndigo
Markant AG
Infinite sp. z o.o.
Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Logistyki i Magazynowania
HIT - Kody Kreskowe Sp.J.
HADATAP Sp. z o.o.
Brandbank (Poland) Sp. z o.o.
Optidata Sp. z o.o.
JANTAR Sp. z o.o.
IBCS POLAND Sp. z o.o.
EDISON S.A.
DataConsult S.A.
Data Interchange Sp. z o.o.

Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych, funkcjonalnych. Dowiedz się więcej tutaj