Jesteś Uczestnikiem Systemu GS1 i chcesz wiedzieć więcej o standardach? Zastanawiasz się jak możesz je wykorzystać u siebie w firmie? Skontaktuj się z nami, a pomożemy.

Interesują mnie sprawy administracyjne

Podstawowa informacja o tym jak zacząć kodować produkty

Pomoc w nawigacji po Elektronicznej Platformie Obsługi Klienta (EPOKA) oraz wprowadzenie produktów do bazy Moje GS1

Marketing i PR organizacji GS1 Polska

Marta Szymborska

Manager ds. komunikacji i CSR

61 850 49 72

887 889 705

Marta.Szymborska@gs1pl.org

Szkolenia i webinaria

Nasi konsultanci

Standardy GS1 w branżach

Agata Horzela

Ekspert ds. standardów GS1 w TSL

61 850 49 71

887 885 269

Agata.Horzela@gs1pl.org

Jakub Lewandowski

Ekspert ds. standardów GS1

61 666 48 48

887 885 268

Jakub.Lewandowski@gs1pl.org

Magdalena Krasoń-Wałęsiak

Manager ds. eCommerce GS1 Polska

61 666 48 82

887 889 704

Magdalena.Walesiak@gs1pl.org

Anna Gawrońska-Błaszczyk

Ekspert ds. standardów GS1 w ochronie zdrowia

61 850 49 77

887 870 262

Anna.Gawronska-Blaszczyk@ilim.poznan.pl

Anna Kosmacz-Chodorowska

Ekspert ds. kodów GS1 w wojsku

61 850 49 80

605 539 718

Anna.Kosmacz-Chodorowska@ilim.poznan.pl

Piotr Frąckowiak

Ekspert ds. etykiety logistycznej GS1

61 850 49 79

697 096 128

Piotr.Frackowiak@ilim.poznan.pl

Grzegorz Sokołowski

Ekspert ds. traceability GS1

61 850 49 78

Grzegorz.Sokolowski@ilim.poznan.pl

Krzysztof Muszyński

Ekspert ds. GDSN i jakości danych podstawowych

61 850 48 77

Krzysztof.Muszynski@ilim.poznan.pl

Obsługa Rady GS1

Obsługa Rady GS1 Polska

Newsletter

Bądź na bieżąco z kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o webinariach, szkoleniach, konferencjach i nowościach z branży.

Nasi partnerzy

Pagero
Logzact S.A.
Comarch S.A
FSEnet
Markant AG
Instytut Logistyki i Magazynowania
WiseBase Sp. z o. o.
HIT - Kody Kreskowe Sp.J.
HADATAP Sp. z o.o.
Brandbank (Poland) Sp. z o.o.
Optidata Sp. z o.o.
JANTAR Sp. z o.o.
IBCS POLAND Sp. z o.o.
EDISON S.A.
Data Consult Sp. z o.o.
Data Interchange Sp. z o.o.

Ta strona używa cookies.