Jesteśmy drugą, po Krajowym Depozycie Papierów Wartościowych, organizacją w kraju, która umożliwia zainteresowanym podmiotom uzyskanie, w korzystnej cenie i krótszym niż do tej pory czasie, numeru LEI. Dowiedz się jak to zrobić.

Ile kosztuje identyfikator LEI?

Rejestrując się przez naszą platformę, za numer LEI zapłacisz 89 EUR. Nadany numer będzie ważny przez 1 rok. Jeśli w przyszłym roku nadal będziesz potrzebować identyfikatora LEI, to opłata za odnowienie numeru na każdy kolejny rok wyniesie 59 EUR. Faktury wystawiane są w EUR bez VAT'u.

Przypomnimy Tobie o konieczności odnowienia numeru LEI na 6 tygodni przed upływem terminu jego ważności.

Cennik jest dostępny na stronie>>

Jak uzyskać identyfikator LEI?

Aby uzyskać numer LEI, należy zarejestrować się, złożyć wniosek i zapłacić 89 EUR. Do rejestracji potrzebne będą dokumenty np. pełnomocnictwo do reprezentacji firmy, które trzeba dołączyć w trakcie składania wniosku. Obecnie wniosek jest w wersji anglojęzycznej w razie problemów prosimy o kontakt z Markiem Strzelczykiem lub Izabelą Okulewicz lub Agatą Witkowską.

  1. Zarejestruj sie na stronie>>
  2. Zaloguj się na podstawie loginu i hasła, które otrzymasz na wskazany w rejestracji adres e-mail.
  3. Złóż wniosek.
  4. Oczekuj odpowiedzi w ciągu 10 dni. Weryfikację przeprowadza GS1 Polska. Płatność będzie realizowana w EUR, a faktura którą otrzymasz zostanie wystawiona przez GS1 Global Office bez VAT'u. Cennik jest dostępny na stronie>>


Przejdź do rejestracji>>

Newsletter

Bądź na bieżąco z kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o webinariach, szkoleniach, konferencjach i nowościach z branży.

Klikając "zapisz się" wyrażasz zgodę na otrzymywanie od Fundacji GS1 Polska, informacji handlowych drogą elektroniczną. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i  może zostać cofnięte. Klauzula obowiązku informacyjnego

Nasi partnerzy

ELECTRONIC DATA TRANSFER (EDT)
Pagero
Comarch S.A
FSEnet
Markant AG
Infinite sp. z o.o.
Instytut Logistyki i Magazynowania
WiseBase Sp. z o. o.
HIT - Kody Kreskowe Sp.J.
HADATAP Sp. z o.o.
Brandbank (Poland) Sp. z o.o.
Optidata Sp. z o.o.
JANTAR Sp. z o.o.
IBCS POLAND Sp. z o.o.
EDISON S.A.
Data Consult Sp. z o.o.
Data Interchange Sp. z o.o.

Ta strona używa cookies.