Webinaria

Co to są webinaria?

Webinarium to rodzaj internetowego seminarium/szkolenia prowadzonego i realizowanego za pomocą technologii webcast, która umożliwia obustronną komunikację między prowadzącym spotkanie, a uczestnikami, z wykorzystaniem wirtualnych narzędzi (źródło: Wikipedia).

W GS1 oferujemy naszym klientom pomocne webinaria oraz szkolenia, które przybliżają tematykę wykorzystania standardów GS1, a także wyjaśniają zastosowanie kodu kreskowego EAN. Nasze webinaria stanowią praktyczną pomoc dla firm, które są zainteresowane wprowadzeniem nowoczesnych standardów GS1. Zapraszamy do udziału w multimedialnym szkoleniu, które dostarcza praktycznych informacji: szybko, wygodnie i bez wychodzenia z domu.

 

Lista nadchodzących webinariów

Webinarium skierowane jest do firm, które rozpoczynają lub planują wdrożenie rozwiązań opartych o standardy GS1.

Standardy GS1 wykorzystywane są w wielu branżach, takich jak retail, ochrona zdrowia czy logistyka. Od kilku lat obserwuje się coraz większy ich udział także w dziedzinie e-commerce. Świadczy to o wysokim potencjale standardów GS1, które cieszą się rosnącą popularnością w świecie e-handlu.
 
Na webinarium, organizowanym przez Allegro, GS1 Polska wystąpi w roli prelegenta i opowie o podstawowym standardzie GS1, czyli numerze GTIN (EAN):
- jako o podstawowym identyfikatorze produktu,
- zastosowaniu, zasadach używania,
- wykorzystaniu w sprzedaży internetowej, w tym na Allegro.
 
Webinarium skierowane jest do wszystkich osób sprzedających lub planujących rozpoczęcie sprzedaży na Allegro, które to rekomenduje stosowanie kodu EAN w wystawianych ofertach.

Newsletter

Bądź na bieżąco z kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o webinariach, szkoleniach, konferencjach i nowościach z branży.

Klikając "zapisz się" wyrażasz zgodę na otrzymywanie od GS1 Polska informacji marketingowych drogą elektroniczną. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i  może zostać cofnięte. Klauzula obowiązku informacyjnego

Nasi partnerzy

Gama System Polska Sp. z o.o.
Zebra Technologies Corporation
Talkin’Things
Sente
SoftwareStudio
Logopak East Sp. z o.o.
Kreski Sp.J. Piotr Gałecki Łukasz Gałecki
ELECTRONIC DATA TRANSFER (EDT)
Pagero
Comarch S.A
Syndigo
Markant AG
Infinite sp. z o.o.
Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Logistyki i Magazynowania
HIT - Kody Kreskowe Sp.J.
HADATAP Sp. z o.o.
Brandbank (Poland) Sp. z o.o.
Optidata Sp. z o.o.
JANTAR Sp. z o.o.
IBCS POLAND Sp. z o.o.
EDISON S.A.
Data Consult Sp. z o.o.
Data Interchange Sp. z o.o.

Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych, funkcjonalnych. Dowiedz się więcej tutaj