Kontakt

GS1 Polska
ul. E. Estkowskiego 6
61-755 Poznań
biuro@gs1pl.org

Helpdesk/tel./fax:
+48 61 851 77 54
+48 61 852 37 94

Zarejestrowana w Poznaniu pod numerem:
KRS 0000598394
REGON 363569948
NIP 7831736664

Biuro Obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku od 7:30 do 16:30.

Formularz kontaktowy

Helpdesk

Rejestr produktów Moje GS1

Doradztwo w zakresie wykorzystywania standardów GS1

Agata Horzela

Ekspert ds. standardów GS1 w TSL

+48 61 850 49 71

+48 887 885 269

Agata.Horzela@gs1pl.org

/agatahorzela/

Magdalena Krasoń-Wałęsiak

Menedżer ds. e-commerce

+48 61 666 48 82

+48 887 889 704

Magdalena.Walesiak@gs1pl.org

/magdalenawalesiak/

Anna Gawrońska

Ekspert ds. standardów GS1 w ochronie zdrowia

+48 61 850 49 77

+48 887 870 262

Anna.Gawronska@ilim.poznan.pl

/gawronskaanna/

Anna Kosmacz-Chodorowska

Ekspert ds. kodów GS1 w wojsku

+48 61 850 49 80

+48 605 539 718

Anna.Kosmacz-Chodorowska@ilim.poznan.pl

Piotr Frąckowiak

Ekspert ds. etykiety logistycznej GS1

+48 61 850 49 79

+48 697 096 128

Piotr.Frackowiak@ilim.poznan.pl

/frackowiakpiotr/

Grzegorz Sokołowski

Ekspert ds. traceability GS1

+48 61 850 49 78

Grzegorz.Sokolowski@ilim.poznan.pl

/sokolowskigrzegorz/

Krzysztof Muszyński

Ekspert ds. GDSN i jakości danych podstawowych

+48 61 850 48 77

Krzysztof.Muszynski@ilim.poznan.pl

/muszynskikrzysztof/

Paweł Żebrowski

Konsultant ds. grupy roboczej EDI

+48 61 666 48 66

+48 601 655 823

Pawel.Zebrowski@ilim.poznan.pl

Marek Strzelczyk

Menedżer ds. nowych produktów i IT

+48 61 666 47 87

+48 887 874 744

Marek.Strzelczyk@gs1pl.org

/marek-strzelczyk/

Sprawy techniczne, wydruk kodów GS1, weryfikacja jakości symboli kodów kreskowych

Weryfikacja jakości kodów i etykiet

Konsultant merytoryczny

+48 61 850 49 81

+48 501 852 853

Marketing i PR organizacji GS1 Polska

Marta Szymborska

Menedżer ds. Komunikacji, PR i CSR

+48 61 850 49 72

+48 887 889 705

Marta.Szymborska@gs1pl.org

/marta-szymborska/

Patrycja Frankowska

Specjalista ds. komunikacji cyfrowej

+48 61 666 48 29

Patrycja.Frankowska@gs1pl.org

/patrycjafrankowska/

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko(pole obowiązkowe)
Proszę podać imię i nazwisko.

Adres e-mail(pole obowiązkowe)
Niepoprawny adres e-mail. Adres e-mail musi zawierać znak @.

Numer telefonu
Nieprawidłowe dane

Nazwa firmy
Proszę wpisać nazwę firmy

Wpisz pytanie(pole obowiązkowe)
Nieprawidłowe dane

Zgoda(pole obowiązkowe)
Nieprawidłowe dane

Błąd

Newsletter

Bądź na bieżąco z kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o webinariach, szkoleniach, konferencjach i nowościach z branży.

Nasi partnerzy

ELECTRONIC DATA TRANSFER (EDT)
Pagero
Comarch S.A
FSEnet
Markant AG
Instytut Logistyki i Magazynowania
WiseBase Sp. z o. o.
HIT - Kody Kreskowe Sp.J.
HADATAP Sp. z o.o.
Brandbank (Poland) Sp. z o.o.
Optidata Sp. z o.o.
JANTAR Sp. z o.o.
IBCS POLAND Sp. z o.o.
EDISON S.A.
Data Consult Sp. z o.o.
Data Interchange Sp. z o.o.

Ta strona używa cookies.