GS1 Polska

ul. E. Estkowskiego 6
61-755 Poznań
Helpdesk/tel./fax: +48 61 851 77 54
biuro@gs1pl.org

Zarejestrowana w Poznaniu pod numerem:
KRS 0000598394
REGON 363569948
NIP 7831736664

Biuro obsługi klienta jest czynne od poniedziałku do piątku między godz. 7:30, a 16:30.

Interesują mnie sprawy administracyjne

Pomoc w nawigacji po Elektronicznej Platformie Obsługi Klienta (EPOKA) oraz wprowadzenie produktów do bazy Moje GS1

Marketing i PR organizacji GS1 Polska

Marta Szymborska

Menedżer ds. Komunikacji, PR i CSR

61 850 49 72

887 889 705

Marta.Szymborska@gs1pl.org

Szkolenia i webinaria

Nasi konsultanci

Standardy GS1 w branżach

Agata Horzela

Ekspert ds. standardów GS1 w TSL

61 850 49 71

887 885 269

Agata.Horzela@gs1pl.org

Jakub Lewandowski

Ekspert ds. standardów GS1

61 666 48 48

887 885 268

Jakub.Lewandowski@gs1pl.org

Magdalena Krasoń-Wałęsiak

Menedżer ds. e-commerce

61 666 48 82

887 889 704

Magdalena.Walesiak@gs1pl.org

Anna Gawrońska

Ekspert ds. standardów GS1 w ochronie zdrowia

61 850 49 77

887 870 262

Anna.Gawronska@ilim.poznan.pl

Anna Kosmacz-Chodorowska

Ekspert ds. kodów GS1 w wojsku

61 850 49 80

605 539 718

Anna.Kosmacz-Chodorowska@ilim.poznan.pl

Piotr Frąckowiak

Ekspert ds. etykiety logistycznej GS1

61 850 49 79

697 096 128

Piotr.Frackowiak@ilim.poznan.pl

Grzegorz Sokołowski

Ekspert ds. traceability GS1

61 850 49 78

Grzegorz.Sokolowski@ilim.poznan.pl

Krzysztof Muszyński

Ekspert ds. GDSN i jakości danych podstawowych

61 850 48 77

Krzysztof.Muszynski@ilim.poznan.pl

Obsługa Rady GS1

Obsługa Rady GS1 Polska

Formularz

Imię i nazwisko(pole obowiązkowe)
Proszę podać imię i nazwisko.

Adres e-mail(pole obowiązkowe)
Niepoprawny adres e-mail. Adres e-mail musi zawierać znak @.

Numer telefonu
Nieprawidłowe dane

Nazwa firmy
Proszę wpisać nazwę firmy

Wpisz pytanie(pole obowiązkowe)
Nieprawidłowe dane

Zgoda(pole obowiązkowe)
Nieprawidłowe dane

Błąd

Newsletter

Bądź na bieżąco z kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o webinariach, szkoleniach, konferencjach i nowościach z branży.

Nasi partnerzy

ELECTRONIC DATA TRANSFER (EDT)
Pagero
Logzact S.A.
Comarch S.A
FSEnet
Markant AG
Instytut Logistyki i Magazynowania
WiseBase Sp. z o. o.
HIT - Kody Kreskowe Sp.J.
HADATAP Sp. z o.o.
Brandbank (Poland) Sp. z o.o.
Optidata Sp. z o.o.
JANTAR Sp. z o.o.
IBCS POLAND Sp. z o.o.
EDISON S.A.
Data Consult Sp. z o.o.
Data Interchange Sp. z o.o.

Ta strona używa cookies.