Webinaria

Co to są webinaria?

Webinarium to rodzaj internetowego seminarium/szkolenia prowadzonego i realizowanego za pomocą technologii webcast, która umożliwia obustronną komunikację między prowadzącym spotkanie, a uczestnikami, z wykorzystaniem wirtualnych narzędzi (źródło: Wikipedia).

W GS1 oferujemy naszym klientom pomocne webinaria oraz szkolenia, które przybliżają tematykę wykorzystania standardów GS1, a także wyjaśniają zastosowanie kodu kreskowego EAN. Nasze webinaria stanowią praktyczną pomoc dla firm, które są zainteresowane wprowadzeniem nowoczesnych standardów GS1. Zapraszamy do udziału w multimedialnym szkoleniu, które dostarcza praktycznych informacji: szybko, wygodnie i bez wychodzenia z domu.

 

Lista nadchodzących webinariów

Webinarium skierowane jest do firm, które rozpoczynają lub planują wdrożenie rozwiązań opartych o standardy GS1.

Standardy GS1 wykorzystywane są w wielu branżach, takich jak retail, ochrona zdrowia czy logistyka. Od kilku lat obserwuje się coraz większy ich udział także w dziedzinie e-commerce. Świadczy to o wysokim potencjale standardów GS1, które cieszą się rosnącą popularnością w świecie e-handlu.
 
Na webinarium, organizowanym przez Allegro, GS1 Polska wystąpi w roli prelegenta i opowie o podstawowym standardzie GS1, czyli numerze GTIN (EAN):
- jako o podstawowym identyfikatorze produktu,
- zastosowaniu, zasadach używania,
- wykorzystaniu w sprzedaży internetowej, w tym na Allegro.
 
Webinarium skierowane jest do wszystkich osób sprzedających lub planujących rozpoczęcie sprzedaży na Allegro, które to rekomenduje stosowanie kodu EAN w wystawianych ofertach.

Unikalna Identyfikacja Wyrobów Medycznych (UDI) to system służący do oznaczania i identyfikacji urządzeń medycznych w łańcuchu dostaw opieki zdrowotnej w wymiarze globalnym.

10 czerwca 2019 roku Komisja Europejska wybrała GS1 na organizację nadającą identyfikatory UDI.  GS1 Polska oferuje usługi doradcze ukierunkowane na właściwe wykorzystanie standardów po otrzymaniu informacji na temat wymogów prawnych ze strony właściciela marki (producenta).

Podczas webinaria dowiecie się Państwo na co należy zwrócić uwagę i jakimi zasadami się kierować stosując globalne standardy GS1.

Jak zwiększyć sprzedaż w serwisie eBay?

Wskazówek dotyczących projektowania, optymalizacji oraz działań marketingowych, dowiecie się podczas tego webinarium!

W serwisie eBay w każdej sekundzie trwa kilkadziesiąt milionów aukcji. Należy podjąć konkretne działania, aby wyróżnić się pośród tylu ofert oraz innych sprzedawców. Podczas webinarium zostaną omówione możliwości i triki, które pomogą w zwiększeniu sprzedaży na portalu eBay

Newsletter

Bądź na bieżąco z kodami kreskowymi. Otrzymuj informacje o webinariach, szkoleniach, konferencjach i nowościach z branży.

Klikając "zapisz się" wyrażasz zgodę na otrzymywanie od GS1 Polska informacji marketingowych drogą elektroniczną. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i  może zostać cofnięte. Klauzula obowiązku informacyjnego

Nasi partnerzy

Checkpoint Systems (CEE) Sp. z o.o.
Gama System Polska Sp. z o.o.
Zebra Technologies Corporation
Talkin’Things
Sente
SoftwareStudio
Logopak East Sp. z o.o.
Kreski Sp.J. Piotr Gałecki Łukasz Gałecki
ELECTRONIC DATA TRANSFER (EDT)
Pagero
Comarch S.A
Syndigo
Markant AG
Infinite sp. z o.o.
Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Logistyki i Magazynowania
HIT - Kody Kreskowe Sp.J.
HADATAP Sp. z o.o.
Brandbank (Poland) Sp. z o.o.
Optidata Sp. z o.o.
JANTAR Sp. z o.o.
IBCS POLAND Sp. z o.o.
EDISON S.A.
Data Consult Sp. z o.o.
Data Interchange Sp. z o.o.

Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych, funkcjonalnych. Dowiedz się więcej tutaj